FILM RODZINNY NA ŚWIĘTA – RODZINNY TELEDYSK FILMOWY – SESJA ŚWIĄTECZNA LESZNO

Marzycie o prawdziwym zanurzeniu się w świątecznej magii? Przerwaniu szalonego grudniowego tempa, oderwaniu od tych wszystkich obowiązków? Złapania chwili przerwy?
A gdyby na chwilę się zatrzymać, wraz z najbliższymi udać się do świątecznej chatki i spędzić wspólnie czas w atmosferze choinki, pierników i reniferów? Godzinka wspólnego relaksu w pięknej, bożonarodzeniowej scenerii?

Mamy dla Was pewną propozycję.

Wpadnijcie do naszego świątecznego studia, a właściwie do bożonarodzeniowej chatki, zarezerwujcie sobie godzinę, a my zajmiemy się resztą. Przygotujemy dla Was pierniki, ciepłe kakao, zapalimy lampki i stworzymy komfortową aurę. Spędzicie cudownie czas, nastroicie się na święta, a my Was sfilmujemy i przygotujemy pamiątkę na całe lata.

Zatrzymajmy wspólnie te Święta, stwórzmy filmową opowieść o Was na koniec roku.

Znacie dobrze studia fotograficzne, które w okresie zimowym zamieniają się w małe świąteczne krainy. Cieszycie się efektami pracy fotografów, zachwycacie się blaskiem, światłem, dopracowanymi ujęciami. A może macie ochotę uzupełnić fotograficzne pamiątki filmem?
Ponad minutowy teledysk to opowieść o Was i Waszym wspólnym byciu razem. To złapana historia Waszych wspólnych przygotowań do Świąt. Zapraszamy na doświadczanie Świąt i stworzenie cudownej filmowej pamiątki.

Sesje świąteczne dedykujemy:
Rodzinom, parom, narzeczonym, grupom znajomych. Możecie nas odwiedzić w dolnym składzie i konfiguracji. Zapraszamy do rezerwacji terminu:

Oto najczęstsze Wasze pytania związane z sesjami świątecznymi:

Ile będziemy czekać na gotowy film?
Gotowy film otrzymujecie już następnego dnia. Wiemy, że grudzień to nadzwyczajnie krótki miesiąc i dla chyba wszystkich ma dość przyspieszony charakter. Zdajemy sobie sprawę, że wiele dzieje się na ostatnią chwilę. Dlatego nasze studio działa na pełnych obrotach i materiały otrzymujecie już następnego dnia.

Gdzie się spotykamy? Gdzie jest nagrywany film?
Kilka kilometrów od Leszna, w maleńkiej wiosce przygotowaliśmy naszą małą świąteczną krainę, czyli salon z kominkiem, rodzinnym stołem, choinką, gdzie komfortowo poczują się wszyscy bohaterowie sesji. Młodsi pobawią się na planie, a starsi wygodnie poczytają książkę na kanapie, rodzice ze starszymi dziećmi pograją wspólnie w grę, wypiją parującą herbatę, porozmawiają. Napiszemy list do Mikołaja, uszykujemy świąteczne nakrycia i ubierzemy choinkę.

Czy jest możliwość nagrywania wieczorami lub w weekend?
Zdajemy sobie sprawę, że pierwsza połowa grudnia nie jest porą urlopów. Dlatego zapraszamy Was na sesje świąteczne wieczorami i w weekendy. Zawsze udaje nam się znaleźć termin, który pasuje zarówno Wam jak i naszej ekipie filmowej.

Czy możemy przyjść na sesję w większej grupie?
Oczywiście. Nasze studio jest dość duże, każdy znajdzie dla siebie miejsce i zajęcie. Im więcej osób, tym więcej naturalnych interakcji, spojrzeń, gestów do sfilmowania.

Jaki długi film otrzymamy?
Filmujemy Was na 2 aparaty przez godzinę. Mamy naprawdę sporo materiału. Następnie weryfikujemy materiał źródłowy, poddajemy go selekcji, obróbce graficznej i montujemy. Montaż jest dynamiczny. Gotowy film trwa ponad minutę, czasem 2 minuty, na długość utworu.

W jakiej formie otrzymujemy film?
Film możemy przekazać Wam na USB. Jeśli chcielibyście sprezentować go najbliższym, zadbamy o przygotowanie opakowania prezentowego. Jeśli nie zależy Wam na materialnym nośniku, wyślemy Wam film w pliku mp4 lub podeślemy link.

Czy możemy sami wybrać muzykę do filmu?
Oczywiście, możecie wybrać muzykę lub podesłać własne propozycje.

Czy możemy nie wyrazić zgody na publikację filmu w Internecie?
Tak, nie ma problemu. Jeśli nie wyrazicie zgody na publikację teledysku, materiały nie będą publikowane, pozostaną jedynie do Waszego prywatnego użytku.

Czy na filmie będzie słychać nasze głosy?
Wiemy, wiemy, że najbardziej nie lubicie słyszeć swoich głosów. Możecie być spokojni. Teledyski montujemy do muzyki, nie podkładamy Waszych rozmów, chyba, że umówimy się inaczej.

Czy po Świętach będzie można zrealizować świąteczny voucher?
Tak, jak najbardziej, możecie do końca stycznia skorzystać ze świątecznego voucheru czy z możliwości zarezerwowania terminu na filmowanie w aranżacji świątecznej. Jeśli chcielibyście przyjechać do nas na rodzinną sesję filmową w Święta, to także nie ma problemu. Wiemy, że czasem widzicie się w pełnym składzie dopiero podczas Świąt. Dlatego sesja może odbyć się także w Święta. Skontaktujcie się z nami, w celu zarezerwowania terminu, który Wam odpowiada. My postaramy się dopasować.

Czy po okresie świątecznym będziecie realizować nadal filmy rodzinne?
Tak, po okresie świątecznym, mamy w planach filmy rodzinne zimowe, a potem wiosenne, letnie i jesienne. Spotykamy się także na sesjach tematycznych, jak:
– sesje filmowe dziadków z wnukami z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka
– sesje narzeczeńskie z okazji Walentynek
– reportaże z urodzin i innych uroczystości rodzinnych.

Fotografujemy i filmujemy na Ślubach, Weselach, Chrzcinach, Komuniach, Urodzinkach, 18-tkach, Jubileuszach, Studniówkach, Komersach i innych eventach zarówno rodzinnych jak i firmowych. Pomiędzy tymi wydarzeniami, filmujemy w plenerze i studiu.
Przez cały rok realizujemy FotoSpacery zdjęciowe i filmowe, na które także Was gorąco zapraszamy!

Na czym polega sesja rodzinna w formie FotoSpaceru?
FotoSpacery to sesje w plenerze, na które możecie przyjść w dowolnym składzie. Spotkamy się na półgodzinny spacer w Waszym lub naszym ulubionym miejscu. Może to być las, łąka, jezioro, agroturystyka, ranczo. Tam spacerujecie, rozmawiacie ze sobą, odkrywacie nowe miejsca i różne zakamarki, spędzacie ze sobą czas, a my fotografujemy, filmujemy lub przygotowujemy obie formy, czyli zarówno zdjęcia jak i teledysk.

Czy można zakupić u Was voucher na FotoSpacery?
Jak najbardziej. Możecie do nas pisać i dzwonić, umówić się na sesję plenerową, studyjną, zdjęciową bądź filmową, zarezerwować termin na reportaż czy zakupić voucher, by sprezentować go najbliższym.
Realizujemy standardowe oraz indywidualne pomysły.
Zapraszamy!