Film ślubny

Jak wiecie, filmowanie na ślubie w niczym nie przypomina działalności kamerzystów z lat ’90. Podobnie zresztą Wasze Śluby nie przypominają już tych sprzed choćby 15 lat. Dlatego wymagają nowoczesnego podejścia i ciągłych ulepszeń zarówno w dziedzinie sprzętu jak i poziomu obsługi.

 

Dzisiejszy Ślub to złożona uroczystość, oparta na planie i wielu drobiazgowych szczegółach, które łapiemy naszymi aparatami i kamerami, zachwycając się ich pięknem, klasą, spójnością. By uchwycenie wszystkich planów, chwil i detali było możliwe pracujemy na kilka obiektywów i minimum na 3 aparaty. Nasz zespół jest z Wami z reguły od przygotowań do oczepin włącznie i przez cały czas rejestruje. Ze zgromadzonych kadrów powstaje opowieść filmowa oraz teledyski ślubne i z wesela. Zarówno reportaż filmowy jak i teledysk jest montowany w rytm i nastrój muzyki, którą możecie sami wybrać. W filmach ślubnych, które dla Was przygotowujemy, nie ma nudnych przestojów czy zbyt długich urywków. Dbamy o dynamiczny efekt oraz o to, by reportaż był kompletny, a więc opowiadał o wszystkim, co w tym wyjątkowym dniu Pary Młodej działo się zarówno na planie głównym jak w jego cieniu. Jeśli marzy Wam się uzupełnienie reportażu o ujęcia z drona czy dodatkową sesję plenerową innego dnia, dajcie nam znać, chętnie przygotujemy dla Was taką propozycję pakietu. 🙂

Ania i Kuba

Michalina i Szymon

Daria i Krzysztof

Magda i Jędrzej

Nikola i Maciej

Marta i Tomek

Wiktoria i Przemysław

Małgosia i Adam

Natalia i Paweł

Aleksandra i Robert

Monika i Radomir

Michalina i Bogumił

Magda i Bartek

Patrycja i Piotr

Iza i Michał

Marta i Kevin

Bogumiła i Marcin

Polecamy nasze godzinne filmy ślubne wraz z teledyskami skrótowymi. Są to bardzo precyzyjnie skomponowane opowieści o tym, co wydarzyło się tego szczególnego dnia – pełne emocji, pięknych kadrów, dopełnione przemyślanymi ścieżkami dźwiękowymi. Obrazy rejestrujemy lustrzankami marki Canon, dronem, kamerami i kamerkami GoPro, przy użyciu systemów stabilizujących. Dźwięk nagrywamy za pomocą rejestratora dźwięku.
A dodatkowo w ofercie – cała gama dodatków. Polecamy!