Świąteczne sesje rodzinne – teledyski filmowe na Święta

Filmowe sesje świąteczne to absolutna nowość na rynku. Cieszymy się, że możemy zainicjować rodzinne filmowanie właśnie tu, w Lesznie. Pamiątka wspólnych, rodzinnych chwil w świątecznej atmosferze to nowa formuła i jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy zaprosić Was do realizacji.

Znacie już bardzo dobrze piękne scenerie świąteczne, bożonarodzeniowe aranżacje w studiach fotograficznych. Otrzymujecie od fotografów rodzinnych zdjęcia, które idealnie nadają się do ramki, kalendarza, na ścianę czy na prezent. Znacie także usługę filmowania rodzinnych uroczystości, tworzenia filmowych reportaży ślubnych, urodzinowych, jubileuszowych czy z innych eventów.

Nasz pomysł teledysków rodzinnych to połączenie reportażu filmowego z fotograficzną sesją świąteczną. Otrzymujecie dynamicznie zmontowany teledysk – świąteczną opowieść, z Wami w roli głównej.

Zaaranżowaliśmy salon z jadalnią w klimacie świątecznym. Stworzyliśmy ciepłą aranżację bożonarodzeniową. Na planie, przygotowujemy się do Świąt. Nakrywamy do stołu, ubieramy choinkę, piszemy list do Mikołaja, szykujemy prezenty, słuchamy piosenek świątecznych. Filmujemy Was w swobodnej, luźnej atmosferze, podczas naturalnych sytuacji. Spędzacie miło czas, a my przygotujemy filmową pamiątkę, do której będziecie mogli wracać przez lata.

Na świąteczne filmowanie zapraszamy narzeczonych, rodziny z dziećmi, dziadków z wnukami, grupy znajomych.

Zadzwońcie do nas lub napiszcie i zarezerwujcie wygodny dla Was termin. Sesja trwa 1 godzinę, a zmontowany film otrzymujecie już następnego dnia.

Jeśli chcielibyście sprezentować Waszym bliskim voucher na sesję, skontaktujcie się z nami. Przygotujemy personalizowane zaproszenie.