O NAS

Pamiętamy, kiedy 15 lat temu spędzaliśmy wakacje w Kanadzie. Byliśmy tacy… hmm… na początku wszystkiego. Zwiedzaliśmy, mając siebie i aparat. Fotografowaliśmy nas, Kanadę i nasze marzenia. Odkrywaliśmy amerykańskie wioski, farmy i samochodowe legendy. A z głośników leciały bluesy. Wtedy spadła na nas wizja, pomysł na całe nasze „później” i był on jak olśnienie – świeży, ale równocześnie rzeczywisty. Wiedzieliśmy, że tym właśnie zajmiemy się w naszym wspólnym życiu.

 

Wróciliśmy do Polski, rozpoczęliśmy naszą podróż. Urodziły się nasze ukochane dzieci, urzeczywistniały się różne koncepcje i projekty, wiele się zmieniało, wiele razy nasze życie zakręcało.

Ale koncepcja, która olśniła naszą wizję w Kanadzie została.

I tak, jesteśmy tu, razem z Wami, na początku Waszej drogi, gotowi, by towarzyszyć Wam, dzieląc się naturalnością, świeżością i doświadczeniem.

 

Od wielu lat fotografujemy i filmujemy Wasze Śluby. Nasz zespół tworzy niezmiennie stały skład 5 osób. Zaciekawieni i zafascynowani atmosferą Waszych Wyjątkowych Dni, wciąż uczymy się, wciąż odświeżamy zaplecze sprzętowe, udoskonalamy nasze umiejętności i uaktualniamy koncepcje. Nadal towarzyszy nam ta sama pasja, by Waszym Ślubnym Wspomnieniom nadawać ponadczasową formę.

 

Zapraszamy Was do naszej wizji fotografii i filmu ślubnego. Zapraszamy do tworzenia Waszych najlepszych wspomnień.