FotoSpacery

Zapewne każdy z nas chciałby widzieć swoje rodzinne archiwum zdjęciowe tak:

– piękne zdjęcia, ułożone na dyskach w odpowiednio nazwanych folderach, zabezpieczone kopią zapasową, utrwalone w albumach i fotoksięgach..

 

Jako Para Młoda budujecie plan na wspólne życie lub jako Młodzi Rodzice tworzycie wizję funkcjonowania swojej nowej rodziny, może macie taką ambicję zadbania o rodzinną bazę zdjęć…

Chętnie Was w tym wesprzemy, bo czasami brak na to czasu. Gonitwa za priorytetami każe odkładać chęć zadbania o rodzinne pamiątki na dalszy plan. Zmęczenie sprzyja przekładaniu tego typu aktywności na później. Tymczasem kolejne wydarzenia, urodzinki, podróże, uroczystości czy po prostu kawałki codzienności umykają, tworząc dziki nieład wspomnień w naszych telefonach. W dodatku nie zawsze udaje się je zgrać zanim je zgubimy czy nam się zresetują.  

Dlatego proponujemy Wam mini sesje plenerowe, dzięki którym otrzymacie od nas zapis Was, Waszej rodziny i wspólnie spędzonego czasu. Spotkamy się w naturalnym otoczeniu, swobodnej atmosferze i pójdziemy na spacer. Podczas spaceru sfotografujemy Was, a po obróbce graficznej przekażemy Wam zdjęcia, które już zawsze będą Wam w doskonały sposób przypominać o tym czasie, sytuacji, a także o relacjach i emocjach, które Was łączyły.

 

Wspólny spacer narzeczeński, ślubny, rodzinny, urodzinowy?

A może spacer znajomych, kuzynów, przyjaciół, dziadków z wnukami?

 

Zapraszamy nie do studia, ale w plener, gdzie poczujecie się swobodnie, przyjemnie spędzicie czas i właśnie te komfortowe okoliczności staną się tłem Waszych cennych wspomnień.

 

Regularne spotkania na mini sesjach fotograficznych będą doskonałą, a przy tym prawdziwą pamiątką po kolejno po sobie płynących latach. Wasze rodzinne archiwum będzie zabezpieczone pięknymi kadrami, do których z przyjemnością będziecie wracać zarówno Wy jak i Wasze dzieci i bliscy.

 

Wielu z nas marzy o pięknym rodzinnym albumie, który chronologicznie opowie naszą historię zapisanymi wspomnieniami, od początku gdy się poznaliśmy, gdy rodziły się nasze dzieci,… Chcemy, żeby znalazły się w nim nasi bliscy, znajomi, ślady po wakacjach, wspólnych inicjatywach, różnych przygodach.
Tymczasem w naszych codziennych ciasnych grafikach, zabieganych tygodniach umyka czas na dodatkowe zadania.
Dlatego właśnie wpadliśmy na pomysł FotoSpacerów. To mini sesje plenerowe dla Narzeczonych, Par Młodych, Rodzin z dziećmi, Znajomych, Przyjaciół, Rodziców, Dziadków,…

Mini sesje plenerowe są dla Was naturalnym spotkaniem, po którym zostaną Wam piękne pamiątki, na długie lata. Zdjęcia uchwycą dla Was czas i zatrzymają go w tej formie, żeby za kilka lat można było wrócić i przywołać wszystkie jego niesamowite uroki.
Zapraszamy na FotoSpacery z przednamislub.pl ! 🙂