Fotografia ślubna

Stoicie przed wyzwaniem zorganizowania Waszego ślubu. Przeglądacie nieskończoną ilość ofert w poszukiwaniu profesjonalnych firm i niebanalnych pomysłów. Chcecie mieć pewność, że Wasze oczekiwania zostaną zrealizowane z pomysłem i elegancją, a przy tym w spokoju i bez nerwów. Nasz zespół fotograficzno – filmowy chętnie Wam  w tym pomoże. Podpowie, jak ułożyć scenariusz Waszego wyjątkowego dnia, jak rozwiązać niektóre zawiłości logistyczne, a przy tym wykona piękny reportaż, który odda te cudowne i niepowtarzalne chwile. Uchwyci sytuacje w planach ogólnych, zachowa emocje w zbliżeniach i piękno w detalach. Wykona dla Was wyjątkowy reportaż fotograficzny, pełen różnorodnych i ciekawych ujęć.

 

Nasz zespół będzie Wam towarzyszył od przygotowań do oczepin włącznie. Wykona reportaż zdjęciowy, który następnie podda obróbce graficznej. Otrzymacie różnorodny, wysmakowany i starannie opracowany zbiór zdjęć, który już zawsze będzie opowiadał Wam o tym pięknym i wyjątkowym dniu Waszego Ślubu.
A jeśli zechcecie uzupełnić reportaż sesją plenerową lub studyjną, zaprosimy Was na sesję i powiększymy zbiór o dodatkowe ujęcia, którymi przechowacie wspomnienia.
Wyjątkowy dzień & piękne wspomnienia. Zapraszamy!

FotoSpacery

FotoSpacery to mini plenery fotograficzne, na których spotykamy się z Parami Młodymi, Narzeczonymi, Rodzinami, Przyjaciółmi.

Skupiamy się na Was, na relacjach między Wami i emocjach, które temu towarzyszą. Lubimy fotografować Was w ruchu, w naturalnych przestrzeniach, w których wszyscy czujemy się swobodnie. Podczas spaceru wykonujemy dla Was zdjęcia, które będą cudowną pamiątką, która zatrzyma czas i po latach wyostrzy wspomnienia i ich atmosferę.

 

Najczęściej wybieramy tereny leśne, łąki, rzeki, ale jeśli wolicie, by Wasz FOTO SPACER odbył się w mieście czy jakimś konkretnym miejscu, bliskim Wam, nie ma sprawy – nasze aparaty z chęcią podążą Waszymi drogami.

A może chcielibyście, żebyśmy towarzyszyli Wam podczas jazdy konnej, na ogrodzie, podczas wycieczki nad jezioro czy w góry? Dajcie nam znać, a my przemyślimy, jak przygotować Wam idealne wspomnienie Waszych aktualnych wspólnych chwil.

 

FotoSpacery to plenery nie tylko dla par czy rodzin, ale też możliwość zgromadzenia ujęć portretowych. Jeśli więc potrzebujecie zdjęciowej historii o sobie, skorzystajcie z mocy naturalnego otoczenia, światła i swobodnej atmosfery, a my zajmiemy się resztą.

 

Wielu z nas marzy o pięknym rodzinnym albumie, który chronologicznie opowie naszą historię zapisanymi wspomnieniami, od początku gdy się poznaliśmy, gdy rodziły się nasze dzieci,… Chcemy, żeby znalazły się w nim nasi bliscy, znajomi, ślady po wakacjach, wspólnych inicjatywach, różnych przygodach.
Tymczasem w naszych codziennych ciasnych grafikach, zabieganych tygodniach umyka czas na dodatkowe zadania.
Dlatego właśnie wpadliśmy na pomysł FotoSpacerów. To mini sesje plenerowe dla Narzeczonych, Par Młodych, Rodzin z dziećmi, Znajomych, Przyjaciół, Rodziców, Dziadków,…

Mini sesje plenerowe są dla Was naturalnym spotkaniem, po którym zostaną Wam piękne pamiątki, na długie lata. Zdjęcia uchwycą dla Was czas i zatrzymają go w tej formie, żeby za kilka lat można było wrócić i przywołać wszystkie jego niesamowite uroki.
Zapraszamy na FotoSpacery z przednamislub.pl ! 🙂