Reportaż fotograficzny i film ślubny Agaty i Mateusza

Planujecie Ślub i wyobrażacie sobie ten wyjątkowy dzień krok po kroku? Suknia ślubna, tort, sala, muzyka, goście i magiczna aura przysięgi, zabawy, sesji plenerowej, a w tym wszystkim wielkie słowa, życiowe decyzje, emocje… To są bez wątpienia cudowne i zupełnie niepowtarzalne chwile. Wyobraźcie sobie, jak chcielibyście je przeżyć i zapamiętać. Przychodzą Wam do głowy niestandardowe pomysły? Porozmawiajcie o nich ze swoimi podwykonawcami – z DJ-em, koordynatorem wesela na sali, z Waszym fotografem ślubnym i ekipą filmową. Znajdźcie wspólnie sposoby zrealizowania tych pomysłów.

A przed Wami piękny dzień Agaty i Mateusza. Wszystko zaczęło się od sesji narzeczeńskiej, na której spotkaliśmy się pewnego sierpniowego popołudnia w Rydzynie, w miejscu, które miesiąc później stało się symbolicznym miejscem „Nowego Początku”

22 września spotkaliśmy się w domu. Zaczęły się przygotowania ślubne. Szczególnie lubimy fotografować i filmować ślubne poranki, pełne świeżości i niesamowitej atmosfery oczekiwania. Odpakowywanie sukni ślubnej, garnituru, blask nieporysowanych codziennością obrączek, przejęci tymi przełomowymi wydarzeniami rodzice, dla których nadchodząca zmiana jest również rewolucją. To jest cudowna do uchwycenia mieszanka…

Zdjęcia zatrzymują detale i emocje, film zapamiętuje też kontekst i ożywia wspomnienia, także po latach. Zobaczcie, jak zaczyna się 45 minutowy reportaż ślubny Agaty i Mateusza.

Sesję plenerową udało się zrobić w okolicach Leszna jeszcze w promieniach ciepłego słońca, choć był to już październik. Mamy nadzieję, że Zuzi też się podobało. 🙂 🙂 Pozdrawiamy Was i Waszych Gości ogromnie i życzymy Wam wszystkiego co najlepsze w podróży po Waszej nowej wspólnej drodze!