W tym artykule oprowadzimy Was po możliwościach pakietów eventowych, żebyście bez trudu orientowali się w możliwościach. Pamiętajcie, że jeśli macie inną wizję lub inne potrzeby, dajcie nam znać. Każdy pakiet można spersonalizować, w wyniku czego stworzyć indywidualną usługę – dokładnie taką, jakiej szukacie.

 

Dla kogo są pakiety eventowe fotograficzno – filmowe?

Nasz reportaż eventowy dedykujemy rodzinom, jubilatom, firmom oraz wszelkim organizatorom imprez biznesowych i rodzinnych.

 

Chcielibyście zorganizować imprezę dopiętą na ostatni guzik i spać spokojnie, bez obaw o jakość nagranych i sfotografowanych wspomnień? Chcecie działać z doświadczonym, niezawodnym i profesjonalnym zespołem fotografów i operatorów? Zapraszamy!

Jakie eventy fotografujemy i filmujemy?

– 18-tka

– komers

– studniówka

– impreza firmowa

– event biznesowy

– jubileusz

– zjazd rodzinny

A także: chrzciny, roczek, pierwsza komunia, urodziny.

 

Co znajdziecie w poszczególnych pakietach?

REPORTAŻ FOTOGRAFICZNY + TELEDYSK FILMOWY GRATIS:

Jeśli szukacie profesjonalnej oprawy fotograficznej, możecie liczyć na nasz 2-osobowy zespół, który nie przeoczy żadnego detalu Waszej uroczystości, imprezy czy eventu. Będzie Wam towarzyszył przez ok. 6 godzin, przygotuje komplet wyretuszowanych zdjęć oraz teledysk filmowy gratis. Taką usługę przewiduje nasz pierwszy pakiet eventowy – fotograficzny.

 

0,5-GODZINNY FILM + ZDJĘCIA I TELEDYSK FILMOWY GRATIS:

W drugim pakiecie odnajdziecie idealną propozycję, jeśli zależy Wam głównie na reportażu filmowym. Nasz 2-osobowy zespół będzie filmował Wasze wydarzenie przez ok. 6 godzin, następnie przygotuje reportaż filmowy i teledysk skrótowy. Kilkadziesiąt zdjęć przygotujemy dla Was gratis.

 

REPORTAŻ FOTO + FILM + TELEDYSK FILMOWY GRATIS:

Wreszcie w trzeciej opcji pakietów eventowych znajdziecie kompleksowy reportaż fotograficzno – filmowy z teledyskiem skrótowym gratis. Nasz 2-osobowy zespół będzie z Wami przez 6 godzin i przygotuje staranną opowieść, która nie pominie żadnego istotnego szczegółu. Zbiór wyretuszowanych zdjęć, 0,5-godzinna opowieść filmowa oraz teledysk skrótowy – idealny komplet dla przechowania wspomnień.

 

 

Jakie są możliwe dodatkowe usługi?

Część dodatków naszej oferty dotyczy rejestracji w dniu wydarzenia, w ramach tych dodatków proponujemy:

– ujęcia z powietrza, fotografowanie i filmowanie z drona

– przedłużenie rejestracji, czyli dodatkowe godziny rejestracji fotograficzno – filmowej.

 

Następnie możecie przemyśleć ekspozycję Waszych materiałów. Może oprócz gotowych materiałów na USB, chcielibyście wybrane zdjęcia zobaczyć na plakacie, w albumie czy fotoksiędze?

 

Wreszcie, chętnie pomożemy w przygotowaniu uroczystości. Może szukacie grafika, który przygotuje zaproszenia, naklejki, winietki, toppery? Jeśli potrzebujecie wsparcia w projekcie graficznym i druku, dajcie nam znać. Chętnie podziałamy!

 

Co trzeba zrobić, żeby zarezerwować termin?

Napiszcie do nas w taki sposób, jaki jest dla Was wygodny lub zadzwońcie:

 

https://www.przednamislub.pl/kontakt/

https://www.facebook.com/przednamislub/

https://www.instagram.com/przednamislub.pl/?hl=pl

 

info@przednamislub.pl

tel. 607 605 224

 

Sprawdzimy, czy termin Waszej uroczystości jest u nas wolny. Następnie podeślemy kilka pytań i na podstawie Waszych odpowiedzi przygotujemy umowę. Wypełnioną umowę podeślemy Wam do sprawdzenia i podpisu.

 

Kiedy ustalamy szczegóły?

Szczegóły ustalamy na kilka dni przed imprezą. Nie chcemy stresować Was detalami zbyt wcześnie. Zdajemy sobie sprawę, że scenariusz Waszego eventu nabiera pełnego kształtu dopiero po ostatnich konsultacjach z poszczególnymi usługodawcami. Dlatego na końcówce przygotowań zarezerwujcie sobie kilkanaście minut na rozmowę z nami.

 

Ile czasu będziemy czekać na gotowe materiały?

Nasz zespół liczy aktualnie ponad 5 osób. Jest fotograf, grafik, retuszer, operator, montażysta, audytor. Działamy sprawnie, bo tak właśnie lubimy. Dlatego u nas możecie liczyć na szybkie terminy realizacji i profesjonalne efekty.

 

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Od lat jesteśmy wierni markom Canon i Sony. Mamy wiele aparatów i kamer, dbamy o systematyczne unowocześnianie naszego zaplecza technologicznego. Jasne obiektywy, nowe aparaty i kamery, studio fotograficzno – filmowe, sprawdzony osprzęt, a przede wszystkim doświadczony i miły zespół. Zapraszamy!

 

Czy mamy dodatkową ofertę dla firm na fotografię produktową oraz videoprezentacje produktu?

Jeśli poszukujecie firmy do współpracy w zakresie:

– fotografii produktowej: packshotów, zdjęć aranżacyjnych, lifestylowych

– videoprezentacji, teledysków produktowych i spotów dla firm

Koniecznie zajrzyjcie na stronę naszego studia fotograficznego dla firm.

Tam znajdziecie pełną ofertę reklamową dla firm. Nasza agencja reklamowa i studio fotograficzne działa codziennie dla firm. Jeśli potrzebujecie więcej informacji, dzwońcie i piszcie:

 

info@medialne-centrum.pl

tel. 607 605 224

 

Zapraszamy Was do współpracy w zakresie fotografii i filmowania. Działamy nie tylko na terenie Leszna i okolic, ale także na terenie całej Polski. Jeśli interesuje Was inna usługa fotograficzna lub filmowa, o której tu nie przeczytaliście, dajcie nam znać.