Fotografia ślubna

 

Nasz zespół będzie Wam towarzyszył od przygotowań do oczepin włącznie. Wykona reportaż zdjęciowy, który następnie podda obróbce graficznej. Otrzymacie różnorodny, wysmakowany i starannie opracowany zbiór zdjęć, który już zawsze będzie opowiadał Wam o tym pięknym i wyjątkowym dniu Waszego Ślubu.
A jeśli zechcecie uzupełnić reportaż sesją plenerową lub studyjną, zaprosimy Was na sesję i powiększymy zbiór o dodatkowe ujęcia, którymi przechowacie wspomnienia.
Wyjątkowy dzień & piękne wspomnienia. Zapraszamy!

FotoSpacery

 

Wielu z nas marzy o pięknym rodzinnym albumie, który chronologicznie opowie naszą historię zapisanymi wspomnieniami, od początku gdy się poznaliśmy, gdy rodziły się nasze dzieci,… Chcemy, żeby znalazły się w nim nasi bliscy, znajomi, ślady po wakacjach, wspólnych inicjatywach, różnych przygodach.
Tymczasem w naszych codziennych ciasnych grafikach, zabieganych tygodniach umyka czas na dodatkowe zadania.
Dlatego właśnie wpadliśmy na pomysł FotoSpacerów. To mini sesje plenerowe dla Narzeczonych, Par Młodych, Rodzin z dziećmi, Znajomych, Przyjaciół, Rodziców, Dziadków,…

Mini sesje plenerowe są dla Was naturalnym spotkaniem, po którym zostaną Wam piękne pamiątki, na długie lata. Zdjęcia uchwycą dla Was czas i zatrzymają go w tej formie, żeby za kilka lat można było wrócić i przywołać wszystkie jego niesamowite uroki.
Zapraszamy na FotoSpacery z przednamislub.pl ! 🙂