Realizujemy profesjonalne reportaże zdjęciowe ze ślubu, wesela oraz plenerowe, w mieście Leszno, okolicach oraz na terenie całej Polski.

Staramy się, by efekty naszej pracy były przedłużeniem tego wspaniałego dnia, do którego będziecie wracać z sentymentem nawet po wielu latach. Zbiór zdjęć, który od nas otrzymacie będzie reportażem z Waszej uroczystości, przygotowań do niej i zabawy, uzupełnionym o kadry zatrzymujące ulotne momenty i emocje. W reportażu znajdą się więc zarówno reporterskie ujęcia szerokich planów, sytuacji jak i wysmakowane detale, które najszybciej umykają pamięci.

Do Waszej dyspozycji w tym Wyjątkowym Dniu będzie zespół doświadczonych operatorów, wyposażony w profesjonalny sprzęt marki Canon i Sony wraz z pełnym osprzętem. Po zakończonym reportażu, zgromadzony materiał zostaje zgrany na dyski twarde i zabezpieczony. Następnie trafi do działu graficznego, odpowiedzialnego za edycję. Starannie wyselekcjonowane i obrobione zdjęcia otrzymacie w dwóch wielkościach, w formacie jpg, na USB.

Przez cały okres współpracy jesteśmy do Waszej dyspozycji. Możecie odwiedzić nas codziennie w godzinach otwarcia naszej pracowni, umówić się na specjalne spotkanie, na którym odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się pomóc.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.