Michalina & Bogumił

Marta & Kevin

Patrycja & Piotrek

Aneta & Przemek

Bogumiła & Marcin

Hanna & Krzysztof

Kasia & Maciej

Zuzanna & Filip

Iza & Michał - Dla Rodziców

 

Hanna & Krzysztof - sesja narzeczeńska

 

Film ślubny jest kompozycją obrazu, dźwięku i emocji. Tylko staranna selekcja kadrów filmowych, właściwie dobrana muzyka oraz smak, jaki nadadzą efekty pracy operatorów i montażystów pozwoli utrwalić wydarzenia Waszego Wyjątkowego Dnia na najwyższym poziomie.

Proponujemy Wam zespół 2 operatorów, który będzie z Wami od przygotowań aż do oczepin. Wyposażony w lustrzanki Canon, kamery Sony, kamerki GoPro oraz najlepsze obiektywy i osprzęt oświetleniowo-stabilizujący, zarejestruje na kilka sposobów Wasze Wyjątkowe Chwile. Następnie nasi montażyści wyselekcjonują te najpiękniejsze, zestawią je obok siebie i wraz z muzyką stworzą idealną kompozycję, specjalnie dla Was i Waszych bliskich. Możecie wybrać film o dowolnej długości. Dołączymy do niego teledyski skrótowe. Gwarantujemy dynamiczny, ciekawy film, pełen wysmakowanych detali oraz cudownych emocji.

Zapraszamy Was również na dodatkowe sesje filmowe, zarówno przedślubne – narzeczeńskie oraz dla rodziców, jak i poślubne – plenerowe i rodzinne. Sesje wykonujemy zarówno w plenerze jak i we własnym studio.

Przez cały okres współpracy możecie liczyć na nasze wsparcie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pojawiające się pytania i wątpliwości. Doradzimy i pomożemy. Możecie odwiedzić nas codziennie w godzinach otwarcia naszej pracowni, umówić się na specjalne spotkanie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.