Ania & Adam
Film oraz teledyski ze ślubu i wesela są piękną pamiątką, chętnie i często będziemy do nich wracać. Profesjonalna obsługa na każdym etapie realizacji i miła atmosfera sprawiły, że wszystko wyszło wspaniale, dziękujemy bardzo.

Ania i Adam
(23.11.2017)

Magdalena & Przemysław
Paczka do nas dotarła. Dziękujemy za współpracę oraz za przesłane materiały. Jesteśmy jeszcze milej zaskoczeni dwoma dodatkowymi teledyskami. Z całą pewnością będziemy polecać Państwa firmę znajomym, którzy będą szukać kamerzystów na swoje wesela. Życzymy dalszego powodzenia oraz tak zadowolonych klientów =)

Pozdrawiamy serdecznie,
Przemysław i Magdalena
(19.08.2017)

Aneta i Sławek
Dziękujemy, że byliście w tym dniu razem z nami. Wszystko wyszło SUPER. Na pewno będziemy polecać.

Pozdrawiamy
Aneta i Sławek
(12.05.2017)

Alicja i Kamil
... film dotarł, zmiany wprowadzone, nawet w niektórych momentach więcej niż powinno być za co bardzo dziękujemy :). Zmiany odpowiednie, a zakończenie jest FENOMENALNE! świetnie wkomponowane zdjęcia i bardzo fajne przejścia, buzia się uśmiechała przy oglądaniu :). Pięknie jeszcze raz dziękujemy za całą prace włożoną w skomponowanie naszych wspomnień.

Alicja i Kamil

Monika i Michał
Wczoraj dotarła paczka. Z całego serca chcielibyśmy podziękować za wspaniałą współpracę. Nagranie jest idealne, zdjęcia super, szczególnie chciałabym podziękować za te wszystkie dodatki - sesję narzeczeńską, dodatkowe zdjęcia :) Album jest rewelacyjny! Mieliśmy świetne wesele, MAMY ŚWIETNĄ PAMIĄTKĘ.

Dziękujemy
Monika, Michał
(30.07.2016)

Natalia i Dawid
Właśnie odebrałam przesyłkę od kuriera.
Chcieliśmy ogromnie Państwu podziękować za współpracę. Nie spodziewaliśmy się, że będzie aż tak super, a atmosferę jaką stworzyli Panowie (bezstresowo, na wesoło, mega pomysłowo) będziemy pamiętać zawsze i szczerze Państwa polecać :):):):)
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć, teledysków i filmu (płyty działają bez zarzutów już). Goście nawet pytali skąd ja Państwa "wytrzasnęłam" także im również się podobało :-)
Kto wie, może się jeszcze spotkamy na weselu naszych znajomych :-)
W 100% spełnili Państwo nasze oczekiwania.
Bardzo bardzo dziękujemy.

Pozdrawiamy
Natalia i Dawid
(28.05.2016)

Maria Klamecka
Dziękujemy za najlepszy na świecie teledysk ślubny i przeuroczą oprawę graficzną pamiątkowych płyt ! ♥

Maria Klamecka
(14.04.2016)

Krzysztof Brzózka
wspaniałe zdjęcia, zwłaszcza plener, dziękujemy za cudowną pamiątke, która zostanie z nami przez długie lata! :)

Krzysztof Brzózka
(18.01.2016)

Katarzyna Banach
Dziękujemy za wspaniały materiał ślubny. Mam nadzieję, że nasz plener będą Państwo wspominali z sentymentem ;) Profesjonalne podejście, sympatyczni ludzie, super współpraca.

Pozdrawiamy i dzięki takim ludziom jak Państwo mamy przepiękną pamiątkę na całe życie.
Katarzyna Banach
(12.09.2015)

Żaneta Jankowska
jak dla mnie i mojego męża..obsługa rewelacyjna, jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Każdy szczególik ze ślubu i wesela uchwycony, nasza uroczystość odbyła się w 2013 roku i jak do tej pory lubię wracać do albumu i filmu jaki otrzymaliśmy w ramach zamówionej usługi. Dziękujemy za twórczość i pomysłowość w przygotowaniu zarówno filmu narzeczeńskiego jak i filmu z obsługi ślubu i wesela. Teraz oczekujemy naszej niuńki i mamy zamiar umówić się na sesję noworodkową z naszą kruszynką. POLECAMY, załoga bardzo zgrana i pełna profesjonalizmu. POZDRAWIAMY:)

Żaneta Jankowska
(05.02.2015)

Kornelia Szczerbiak
Polecamy i rekomendujemy usługi! Profesjonalizm, kreatywność, dbałość o szczegóły! Materiał doskonały! Współpraca na najwyższym poziomie :) pozdrawiamy:)

Kornelia Szczerbiak
(23.02.2015)

Iwona Huńka
Świetna Ekipa filmowców, profesjonalny sprzęt i przemiła współpraca. Państwo są otwarci na pomysły młodych. Widać, że filmują z pełnym zaangażowaniem i sercem. Do tego świetne poczucie humoru :) Polecamy z mężem przednamislub Ekipa pełen profesjonalizm:)

Iwona Huńka
(13.07.2014)

Kasia Szczepańska
Jak najbardziej polecam. Widać, że są to prawdziwi pasjonaci. Przemiła współpraca i wspaniała jakość za przystępną cenę. A film - niesamowita pamiątka:)

Kasia Szczepańska
(30.09.2014)