Jeśli ktoś poznał nas już trochę, np. wraca do nas co rok na sesje zdjęciowe rodzinne, to wie, że jesteśmy pasjonatami rodzicielstwa. Uwielbiamy dzieci i formę wspólnego spędzania czasu. Dlatego dla nas zupełnie oczywiste jest, że na imprezach rodzinnych i weselach jesteśmy w pełnym rodzinnym składzie. Jednak jednocześnie w pełni rozumiemy Pary Młode, które decydują się na zorganizowanie przyjęcia bez dzieci oraz tych Gości, którzy chcą pobawić się w dorosłym składzie. Niezależnie od preferencji, trzeba przemyśleć formę i koncepcję.

Koncepcja bez dzieci: tutaj ważny jest sposób zaproszenia, by nikogo nie urazić czy nie wprowadzić w niezręczną sytuację.

Koncepcja z dziećmi: tutaj warto przede wszystkim na początek porozmawiać z rodzicami dzieci odnośnie wyobrażeń na temat wspólnie spędzonego wieczoru. Na podstawie rozmów, warto podjąć decyzje związane z organizacją. Oto kilka przykładowych zagadnień:

– animator – dla jakiej grupy wiekowej, w jakich godzinach

– dodatkowy pokój – by położyć dzieci spać, nakarmić te najmłodsze lub przebrać

– atrakcje – kino, balony, animacje, plac zabaw, kącik zabaw, huśtawka, teatrzyk

– krzesełka do karmienia.

 

Po tym krótkim wstępie chcielibyśmy Was zainteresować kolorowankami ślubnymi. Możecie przygotować je sami. Potrzebujecie tylko kilku  rodzinnych zdjęć oraz telefon. Po zeskanowaniu zdjęcia, przepuszczacie je przez apkę i tworzycie bez wielkiego wysiłku kolorowankę. Następnie drukujecie na zwykłej kartce A4 i Wasza kolorowanka jest gotowa.

Oczywiście zawsze możecie także wpaść do nas, wtedy pomożemy przygotować zbiór do kolorowania dla najmłodszych gości weselnych.

Dzieci będą mogły kolorować znane twarze, a po weselu zostaną z unikalną pamiątką.