Dodatki

 

Staramy się odpowiadać na wszystkie potrzeby naszych klientów, oferując kompleksową opiekę nad tym wyjątkowym dniem.

LOGOTYPY ŚLUBNE

zaprojektujemy specjalnie dla Was logotyp, który możecie użyć na zaproszeniach, kopertach, aucie, w fotoksiędze… Stworzymy pamiątkowy stempel, który przez długie lata będzie Wam towarzyszył i przypominał o tym magicznym Dniu Ślubu. Możliwości są nieograniczone.

 

ZAPROSZENIA ŚLUBNE

zaproszenia ślubne oraz komplet materiałów papierowych, takich jak wizytówki, zawieszki, menu, tablica gości. Te materiały powinny być zachwycające, zgodne z Waszymi pomysłami, oryginalne, niepowtarzalne. Właśnie takie powstają w naszej pracowni – ręcznie robione, zindywidualizowane, wyjątkowe.

PODZIĘKOWANIA DLA GOŚCI

może chcielibyście obdarować Waszych gości sprytnie zapakowanym liścikiem albo słodkością? Podzielcie się swoimi oczekiwaniami, postaramy się im sprostać. Polecamy czekoladki, pralinki, cukierki.

STYLIZACJA PARY MŁODEJ

stylista zadba o wizerunek i styl Pary Młodej – pomoże w doborze sukni, makijażu, fryzury, dekoracji i motywów. Umówi kosmetyczkę, fryzjera, florystę.

KOORDYNACJA PRZYGOTOWAŃ

koordynator przygotuje indywidualny kalendarz organizacyjny, ustali, co kiedy należy załatwić, przygotować. Pomoże dobrać i dopasować poszczególne usługi, podpowie ciekawe rozwiązania i powiadomi o terminach. Nie pominie żadnego szczegółu ani detalu.

 

zobacz portfolio