Film

FILM ŚLUBNY

Może trwać od 1/2 do 2 godzin. Wyróżnia go w każdej wersji dynamiczny montaż ciekawych ujęć pochodzących z wielu kamer, w najwyższej jakości. Filmujemy lustrzankami Canon oraz kamerami Sony i Go Pro. Korzystamy z różnorodnych obiektywów i osprzętu. Do naszych filmów standardowo dodajemy 2 teledyski – jeden – skrótowy z całego dnia oraz drugi – plenerowy.

TELEDYSK ŚLUBNY

Zamiast dłuższego filmu ślubnego, jako dodatek do kompletu zdjęć można zamówić teledysk 10- lub 20-minutowy, który symbolicznie, ale efektownie zrelacjonuje najważniejsze momenty dnia. Tę formę polecamy szczególnie tym parom, które nie decydują się na nagrywanie filmu ślubnego, ale nie mają pewności, czy ta decyzja jest słuszna oraz tym parom, które wybrały opcję dodatkowego fotografa.

FILMOWE ZAPROSZENIE

Zgodnie z naszym lub waszym scenariuszem, w oryginalny sposób zaproście swoich gości.

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

Podziękowania dla rodziców to wyjątkowa chwila podczas Waszego wesela. Zazwyczaj są to wyrecytowane teksty uprzednio przygotowane, my proponujemy Wam filmowe podziękowania dla rodziców, które w sposób nietuzinkowy i wzruszający podziękują Waszym Rodzicom za wszystkie lata opieki i wychowania.

SESJE PLENEROWE

Sesje plenerowe dotyczą zarówno czasu przedślubnego (- sesje narzeczeńskie, sesje dedykowane rodzicom, zaproszenia filmowe) oraz poślubnego (- sesje ślubne, dziecięce; rodzinne). Spotykamy się w dowolnym czasie i miejscu, realizując poszczególne sceny, w oparciu o wcześniej przygotowany scenariusz. Zebrane ujęcia montowane są w teledysk.

PROJEKCJE MULTIMEDIALNE

Istnieje możliwość projekcji multimedialnej podczas uroczystości weselnej. Dysponujemy sprzętem, który możemy wypożyczyć oraz obsłużyć.

zobacz portfolio